Starší dorost: Benátky - Libiš 0:3 (0:0)

Na poslední podzimní zápas jsme se vydali do Benátek. Předem jsme věděli, že se zápas bude hrát na umělé trávě, tak jsme na to byli všichni připravení. Povrch umělé trávy musel vyhovovat asi každému, ale rozměry se spíše hodí pro mladší kategorie. Začátek vypadal hodně neurovnaně, z obou stran spousta nepřesností a soubojů o balón, to vše vyplývalo z agresivního napadání obou mužstev.

Hra se začala postupně srovnávat, avšak ani jeden tým si sám vyloženou šanci nepřipravil. My jsme ve 30 minutě soupeři darovali z mého pohledu dost přísnou penaltu, ale to je můj pohled na situaci. Avšak náš střední záložník a kapitán a v posledních dvou zápasech brankář pokutový kop zlikvidoval. A tak se šlo do kabin za stavu 0:0. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou v sestavě. Kluci si začali zvykat na úzké a krátké hřiště a začali jsme pomalu soupeře přehrávat. Odměnou nám byli 3 branky, které jsme soupeři během druhé půle nastříleli. Musím pochválit tým Benátek, protože se snaží každou situaci řešit fotbalově a hrát vše po zemi.
Trenér Libor Tichota ml.

Sestava: Mündl - Ryšlavý, Herynk, Matějka, Šelemberk D., Svatoň, Vetešník, Šelemberk F., Míšek, Jandourek, Šobr
Střídali: Obrajtr, Šulc, Najmon, Wawryzniak
Branky: Šobr, Šelemberk F. 2x