Mladší přípravka A: Libiš - FC Mělník 6:8

Sokol Libiš „A“ – FC Mělník „A“    6 : 8

Okresní přebor 11.kolo – 2.11.2014

K poslednímu podzimnímu utkání přijel jeden z favoritů naší skupiny Mělník „A“. Už předzápasové úvahy našich o možném prvním místě mě trochu děsily. Obvykle to našim hráčům svazuje nohy. To se bohužel potvrdilo a po třech minutách jsme prohrávali 0:3. Výsledek první půle narostl až na hrozivých 1:5. O přestávce byla v pomyslné kabině trochu bouřka a zabralo to. Do druhé půlky nastoupili hráči jako vyměnění a skóre se začalo vyrovnávat. V jednu chvíli jsme dokonce vedli 6:5. Pak se nám ovšem nepodařilo proměnit několik velkých šancí, kdežto hosté ty své proměnili. I když jsme druhou půli vyhráli 5:3, na celkové vítězství to nestačilo. Zápas jsme si prohráli v prvních pěti minutách prvního poločasu.

Sestava: Uher – Loš, Stejskal, Jašek, Šťastná, Novotný, Šoul

Branky: Šťastná 4, Loš, Šoul

Trenér: Milan Franz