Starší dorost: Pšovka - Libiš 1:3 (1:1)

Dnes jsme odehráli zápas na hřišti Pšovky. Všichni jsme očekávali těžký zápas, což se hned od začátku potvrdilo. První půle byla velmi vyrovnaná, avšak byli jsme to my, kteří šli do vedení po krásném centru na Ryšlavého, který skóroval hlavou. Pak nás soupeř zatlačil a vytvořil si několik šancí, které náš zkušený brankař musel likvidovat. Ale samozřejmě není neprůstřelný a po našem nezodpovědném bránění soupeř vyrovnal.

Druhou půli soupeř začal velmi aktivně a hned během 5 minut si vytvořil dvě nebezpečné šance. Ale potom už začala jen naše hra, branku na 1:2 vsítil Míšek po krásné přihrávce Vetešníka. Kluci předváděli krásný fotbal a krásné akce a po jedné z nich jsme dokázali zvýšit náš náskok na 1:3, kdy se trefil hlavou Vetešník. Dále jsme si vytvořili ještě několik vyložených šancí, které jsme už nedokázali zužitkovat. Za druhou půli chci kluky strašně pochválit za předvedený bojovný, agresivní a kombinační fotbal.

Dále chci poděkovat fanouškům Libiše, kteří nás celý zápas podporovali.
Trenér Tichota ml.

Sestava: Bubeníček - Ryšlavý, Herynk, Matějka, Šelemberk D., Fajt, Mündl, Šelemberk F., Míšek, Jandourek, Šobr

Střídali: Vetešník, Najmon, Obrajtr, Wawrzyniak, Svatoň

Branky: Ryšlavý, Míšek, Vetešník