Starší dorost: Mšeno - Libiš 2:6 (1:2)

Hráli jsme se soupeřem, který mě překvapil svými výsledky v předchozích kolech a proto jsem si nebyl moc jistý, co od Mšena čekat.

Prvních deset minut bylo z obou stran dost zbrklý, klukům chyběl pohyb a klid v rozehrávce. Avšak soupeř šel opět do vedení 1:0, kdy hráč ze Mšena trefil nádhernou střelou, která byla ještě tečována, branku. Kluci asi potřebovali dostat nějakou ránu, aby se probrali, jelikož potom už začala naše kanonáda. Do poločasu jsme dokázali ještě zápas otočit na 1:2 a pár dalších šancí opět zahodit (Svatoň). A druhá půle byla už jen v naší režii, kdy jsme svůj náskok dokázali zvýšit na 1:6. Soupeř mě však překvapil svým přístupem, kdy ani při takovém výsledku to ještě nevzdal a snažil se výsledek ještě nějak poupravit. To se mu v závěru povedlo, kdy po pokutovém kopu snížili na 2:6.
Konečně nám to tam začalo padat, jen doufám, že se kluci nevystříleli a bude nám to tam padat dále.
Na závěr bych chtěl pochválit brankáře Davida Bubeníčka, který myslím překvapil úplně všechny svým výkonem a určitě nám dost pomohl k výhře.

Sestava: Bubeníček - Ryšlavý, Herynk, Matějka, Šelemberk D., Svatoň, Mündl, Šelemberk F., Míšek, Jandourek, Šobr

Střídání: Vetešník, Šulc, Najmon

Branky: Mündl, Jandourek, Šobr 2x, Vetešník, Ryšlavý