Muži B: Libiš - Tišice 5:4 np (2:0, 4:4)

Branky: Bartoň, 2 Matoušek,Tichota - 3 Toman (jednu z pk), Šulc

Penalty: 4:1 rozhodující pk Bartoň - Libiš

Sestava: Kaul, Novák, Pospíšil, Mráz, Pilař, Franz, Tichota, Hrdý, Pazdera, Bartoň, Matoušek.

Střídali: Hadrava za Matouška v 69.min., Šelemberk František za Pazderu v 76.min.

Urbanec, Němec, Ryšlavý Marek, Vrábel a Žák nestřídali.

Dnes se hrálo o 4.místo v tabulce, ale prvních 5.minut jsme nezačali moc dobře. Ale od 14.minuty, kdy jsme vsítili první branku Bartoněm, jsme opět začali soupeře přehrávat. Ve 26.minutě jsme dali Matouškem 2 gól a všechno nasvědčovalo tomu, že si dokráčíme pro 3 body. Byli jsme jasně lepší, hráli jsme ze zajištěné obrany a vyráželi jsme do brejků, kde jsme byli velmi nebezpeční. Ve 34.minutě byl náš hráč poslán pod sprchy za faul na hostujícího hráče, ale poločas jsme dohráli 2:0. Druhý poločas jsme museli hrát zataženi a vyrážet do brejků a hned první se nám povedl a v 52.minutě po kolmé přihrávce Matoušek běžel sám na brankáře hostů a zvýšili jsme na 3:0 a už jsme mysleli, že je hotovo, ale nebylo. Hosté se dostali do hry vstřelením branky v 67.minutě Šulcem na 1:3. Za dvě minuty viděl rozhodčí ruku ve vápně a odpískal penaltu a Toman snížil na rozdíl jediné branky. Kluků docházely síly a v 79. a 84.minutě hosté vstřelili 2 branky a z vedení 3:0 bylo 3:4. Naštěstí byla spravedlnost a v 85.minutě vyrovnal Libor Tichota na 4:4 a šlo se na penalty, ve kterých jsme zatím 100 procentní a opět jsme proměnili 4 za sebou a hosté proměnili jen jednu a penalty byly jasně 4:1, hosté jednou trefili tyč a jeden pk se nevešel ani mezi tyče. Od Pšovky je to už 8 utkání bez prohry a myslím si, že jsme právem na 5.místě tabulky. Hrajeme zatím velmi dobře a když se nedaří, buď je tam bojovnost nebo štěstěna, která se nás drží. Za dnešní výkon chci klukům poděkovat, že to od 34.minuty odmakali v deseti lidech i za našeho vyloučeného hráče, který se hostujícímu hráči hned omluvil a v Lobkovicích ho chci vidět s vlajkou a bubnem, jak tam bude fandit, protože my ho pořád máme rádi. Asistent trenéra Urbanec

I v dalším zápase jsme nenašli přemožitele. Tentokrát to byl ale velice zajímavý a dramatický zápas. Vedli jsme již 2:0 a několik šancí jsme neproměnili, ale ve 34. min byl vyloučen náš hráč a od té chvíle to začalo být zajímavé. Hosté cítili šanci, ale my dobře bránili a podnikali protiútoky. Z jednoho z nich jsme i v deseti zvýšili na 3:0 a měli i další tutovku, ale bohužel neproměnili a litovali. Postupně nám docházely síly a soupeř toho využil a zcela zápas otočil během 18 minut. Ale kluci to nevzdali a těsně před koncem se nám podařilo vyrovnat. Odměnou pak byl pro kluky další bod za penalty. Po Neratovicích byly Tišice druhým nejsilnějším soupeřem a právem se pohybují v popředí tabulky.

Jinak si dnes musel přijít na své každý divák, který zápas navštívil. Škoda jen, že jsme stejně jako na jaře podlehli provokaci jednoho hráče. Trenér Libor Tichota