Muži B: Chvatěruby - Libiš B 3:3 pen 5:6 (2:3)

Sestava: Kaul, Novák, Ryšlavý ml., Mráz, Vrábel, Pilař, Tichota, Franz, Žák, Urbanec, Šelemberk František

Branky: Franz, Šelemberk, Pilař, rozhodující PK: Tichota Lukáš

Střídali: Hadrava, Tichota Lukáš, Šelemberk David, Němec, Ryšlavý st.

Dnes jsme začali velmi dobře, vypracovali jsme si pár šancí, ale opět jsme je neproměnili. První branku jsme vstřelili po pěkné akci ve 24 minutě Franzem a vedli jsme 1:0. O 2.minuty později František Šelemberk vystřelil asi z 20.,metrů na branku a míč skončil v síti a bylo to 2:0. Trochu nás to ukolébalo a domácí snížili ve 34.minutě. Ve 40.minutě jsme opět po pěkné kombinaci zvýšili na 3:1, ale  hned za 2 minuty jsme opět nechali domácí snížit na rozdíl jediného gólu.

Do druhé půle jsme nastoupili aktivně a hned jsme měli šance, ale byli to domácí, kteří ve 53.minutě po pěkném přímém kopu vyrovnali, domácí hráč to trefil výstavně. Měli jsme ještě asi dvě tutovky, ale zazdili jsme to a šlo se na pokutové kopy, ve kterých jsme zvítězili 6:5. Zatím se nám na penalty daří, už jsme je kopali po třetí a zase úspěšně. Myslím, že je to škoda, měli jsme utkání jednoznačně pod kontrolu, ale dvakrát jsme pustili domácí do zápasu a to byla velká chyba. Asistent trenéra Urbanec