Přípravky: hodnocení zápasů

Mladší přípravka "B" - tedy 2007ičky a mladší si ve čtvrtek dohráli dluh ve Veltrusech a bez problémů 12:2 vyhrály po gólech 2x Beneš, 2x Labounek, 2x Havlíčková, 2x Zahálka T., 1x Jistebnický, 1x Plodík, 1x Zuskin a 1x vlastenec.

V sobotu pak titíž odehráli mistrák na Čechii s jejich "A" týmem a taktéž bez problémů, ovšem prohra 12:2, góly dal T. Zahálka a Januška. Na výsledcích je vidět, jak je soutěž nevyrovnaná.

Zvědav jsem byl na mistrák starší přípravky v Kostelci n/Labem. Po výprasku od Mělníka se mančaft oklepal a celkem bez problémů vyhrál 7:2 po golech Kašpárek 1x, Korbel 1x, Marek 2x, Hnaš 3x.

Mladší přípravka "A" měla volno (zúčastnila se karnevalu v Byškovicích a po výborných párcích v rohlíku a obložených chlebíčcích posloužila jako treninkový partner účastníkům místního fotbalového turnaje - škoda, že jsme se ho nezúčastnili taky).