Muži A: Libiš - Neratovice-Byškovice 2:2 pen. 1:4 (2:1)

V 6.kole jsme sehráli derby s Neratovicemi- Byškovicemi, utkání skončilo 2:2 (2:1), na penalty byli úspěšnější hosté. V sobotním dopoledni se za příjemného počasí na hodně měkkém hřišti hrál pohledný, kvalitní a zajímavý fotbal. Začátek utkání se jednoznačně povedl našemu mužstvu, když se nejdřív prosadil Petr a o chvilku později po centru Kima dorazil míč do opuštěné branky Hrdý. Hosté snížili v prvním poločase krásnou střelou do šibenice, čtvrt hodiny před koncem pak vyrovnali. Pro diváky se hrál velmi pohledný fotbal, na rozdíl od minulého derby se obě mužstva snažila opravdu hrát fotbal, ne kopanou. Výsledkem snahy obou mužstev byl nadprůměrný fotbal, krásné akce na obou stranách, čtyři branky a nakonec více než 300 diváků vidělo i pokutové kopy.

Lomský - Kabyl, Trojan, Kolísek, Škoda - Kim, Bartoň, Baratynskyy, Hrdý - Petr, Těmín střídali Jiráň, Bezděk

Jiří Kabyl: Dnes jsme hráli proti mužstvu, které hrálo na špici divize v loňském roce a které bylo favoritem i v tomto zápase. Soupeře jsme dokonale zaskočili, vstřelili jsme za deset minut dva góly. Po devadesáti minutách byla remíza, ale vítězem byl fotbal. Takové derby musí uspokojit každého fanouška, krásná návštěva, hezké branky, žádná brutalita, žádné hádání. Přestože jsme na penalty nevyhráli, jsme s projevem mužstva spokojeni.