Muži A: Kladno - Libiš 2:1 (1:1)

V 7.kole jsme hráli na SK Kladno, prohráli jsme 1:2 po poločase 1:1. Začátek utkání jsme začali aktivně, domácí se k naší brance dostali poprvé v páté minutě a hned to bylo 1:0, pak jsme přečkali ještě jednu šanci domácích, která skončila na tyči naší branky. Pak jsme se do šancí dostali i my, po akci Baratynského vyrovnal Petr. Do poločasu jsme měli velkou šanci po nádkerné akci Hrdý - Kim - Petr, ale střela šla těsně vedle branky bezmocného domácího gólmana. Ve druhém poločase jsme byli aktivnějším mužstvem, po naší akci domácí brankář zahrál rukou mimo vápno, když se nám rýsovala slušná šance vystřelit směrem na branku domácích, po žluté kartě následoval přímý kop Hrdého, jeho prudká střela letěla jen centimetry od šibenice domácí branky. Naopak udeřilo bohužel na druhé straně, odhlavičkovaný míč se dostal k domácímu záložníkovi a ten prostřelil vše, co stálo v cestě. Domácí si v závěru takticky pohlídali výhru, v poslední minutě domácí hráč dohrál ve skluzu Kolíska a pak ho ještě kopl do hlavy, Kim běžel chránit svého spoluhráča tak vehementně, že do něj strčil a oba po červené šli do sprch.

Lomský - Kabyl, Trojan, Bezděk, Kolísek - Škoda, Baratynskyy, Hrdý, Těmín - Kim, Petr střídal Pudil

Jiří Kabyl: Dnes bychom byli zklamaní po remíze, ve finále nemáme ani tu. Rozhodují góly, my jsme své příležitosti promarnili, soupeř svoji využil. Dnes nám chyběli Zuskin, Kvída, Šmíd, Jiráň, Kejval, Páral, Řepka, Matoušek, měli jsme jen dva hráče na střídání, kluci se semkli a bojovali, o to víc nás tento výsledek mrzí, dnes jsme si prohru nezasloužili.