Mladší přípravka A: Kly - Libiš 3:23

Mladší přípravka „A“

Okresní přebor – 1.kolo (11.9.)

TJ Kly – Sokol Libiš „A“      3:23

Jak už výsledek napovídá, v dohrávaném prvním kole se naši hráči příliš nezpotili. Naopak jsme všichni svorně zmokli. Druhý mistrák a opět déšť. Pravdou je, že kelští svůj areál krásně zrekonstruovali a nikomu z nás se nechtělo od praskajícího ohně v krbu. Bohužel museli jsme. Maminky, vyzbrojené novými klubovýmy tričky od paní Lošové nás svým povzbuzováním prakticky vyhnali do deště a mohlo se jít na fotbal. V prvním poločase jsme domácí hráče nepustili přes půlící čáru a hrálo se výhradně na branku soupeře. Velmi mladí a nezkušení domácí hráči se jen těžko bránili našim útokům. Skóre po polovině zápasu bylo ještě milosrdných 0:13. Bohužel, naši hráči podlehli pokušení a místo snahy zahrát si fotbal, upřednostnili snahu dát co nejvíce branek. I proto jsme udělali do druhého poločasu jednu velkou změnu. Do branky se místo Jirky Uhra postavil jeho mladší bratr Kryštof (ročník 2009). Chtěli jsme ztížit pozici našim obráncům a nutit je, aby sami zakládali útočné akce a učili se sami vyvést balón na útočnou polovinu soupeře. To se ne vždy úplně dařilo a začaly se rodit gólové šance i před naší brankou. Tři z nich skončily v naší síti a zbytek pochytal benjamínek týmu Kryštof. Jeho starší bratr Jirka, coby nová střelecká hvězda, zatížil konto domácích hned třemi brankami. Dál se asi k tomuto utkání není třeba vyjadřovat, výsledek mluví za vše a přejme si, aby další soupeř byl přeci jen fotbalovější.

Sestava: J.Uher (20.K.Uher) - Loš, Stejskal, Šťastná, Pokorný, Šoul, Jašek, Novotný

Střelci: Novotný 8, Loš 4, Uher 3, Šťastná 3, Šoul 2, Jašek 1, Pokorný 1, Stejskal 1

Trenér : Milan Franz