Muži B: Libiš - Velký Borek 1:2 (0:0)

Branka: Pilař z PK

Sestava: Kaul, Novák, Pospíšil, Mráz, Pilař, Žák, Kejval, Tichota Libor, Šelemberk, Hadrava, Jiráň.

Střídačka: Ryšlavý ml., Urbanec, Němec, Mundl, Tichota Lukáš.

Dnes jsme začali pomalejším tempem, ale od 13.minuty jsme se probrali. Měli jsme 2 obrovské šance, ale opět jsme selhali v koncovce. Poločas byl tedy 0:0. Druhá půle na velmi těžkém terénu byla spíš bojovná, ale měli jsme mírnou převahu, ale opět ty naše chyby a nevyužité šance nás stojí velmi důležité body. Selhali jsme v koncovce, hosté ze 3 šancí promění 2 a pak už se trápíme. A když už míč letí do sítě, zase je tam šikovný brankář, který tam čaruje. Teď jedeme na naše velmi oblíbené mužstvo, na Pšovku, tak doufám, že to tam konečně prolomíme. Asistent trenéra Urbanec

Stále dokola. Moc, moc se nadřeme na gól. Ve druhém poločasu jsme udělali 2 chyby a obě soupeř využil. Tentokrát jsme si ale nějaké body zasloužili. Dnes jsme rozhodně neprohráli s lepším soupeřem. Hosté mohou hodně děkovat svému brankařovi Procházkovi za jeho zákroky, kterými je zachránil od jasných gólů. Trenér Libor Tichota