Muži B: Libiš - Hořín 1:1 pen. 9:8 (0:1)

Branky: Bezděk, rozh. pok. kop Ryšlavý ml.

Sestava: Kaul, Franz, Ryšlavý ml., Novák, Pospíšil, Pilař, Tichota, Kejval, Bezděk, Mráz, Míšek.

Střídačka: Vdovicyn, Pazdera, Žák, Šelemberk, Ryšlavý st., Němec, Vrábel.

Dnes jsme chtěli proti nováčkovi soutěže získat 3 body, ale to se nám nepovedlo. Od začátku utkání jsme hosty zatlačili k jejich pokutovému území, ale při prvním odkopu míče hosté z brejku udeřili a prohrávali jsme 0:1 ve 2.minutě. Pak jsme dobývali hostující tvrz. Měli jsme obrovské šance, které jsme nedali. Jednu měl Míšek asi ze dvou metrů trefil hostujícího brankáře. A za chvíli po rohu hlavičkoval Pilař, ale brankář to vyrazil na penaltu, kde stál Libor Tichota a posílal to do brány, ale tam stáli 3 hostující hráči na brankové čáře a odkopli míč do bezpečí. Podařilo se nám vyrovnat po přestávce z přímého kopu Bezděkem. Měli jsme ještě pár šancí, ale nakonec se šlo na penalty. Až do osmé řady penalt všichni proměnili, hosté potom 9 sérii poslali nad bránu a náš hráč, který šel na vítěznou trefu, se nemýlil, moc jsme mu nevěřili, ale jako zkušený mazák Ryšlavý mladší nás posunul ke dvěma bodům. Dnes za předvedenou hru jsme si to plně zasloužili, hrálo se o 100 procent lépe jako ve Mšeně. Kluci perfektně kombinovali po celý zápas, ale ty šance, kdyby jsme dotáhli, tak z toho byly 3 body. Asistent trenéra Urbanec.

První domácí zápas s Hořínem tak trochu připomínal večerní zápas Sparty s Baníkem. Hosté se rychle ujali vedení a my po zbytek zápasu dobývali jejich dobře organizovanou obranu. Na rozdíl od Sparty se nám podařilo vyrovnat a druhý zasloužený bod jsem si vykopali při penaltách. Jinak zápas s nováčkem potvrdil, že letos nebude lehkých soupeřů. Hosté velice dobře uměli podržet míč a podnikali velice nebezpečné protiútoky. Kluci si ale za svoji snahu o vítězství až do konce zápasu alespoň ty 2 body zasloužili, protože hosty jsme ve druhém poločasu téměř nepustili na naši obranou půli. Trenér Libor Tichota