Muži A: Libiš - Dobrovice 2:1, Libiš - Louňovice 3:3

Na začátku přípravy jsme sehráli dvě utkání, v sobotu jsme na hřišti v Zálezlicích porazili kombinované mužstvo Dobrovic 2:1 (1:0). Utkání hrané za úmorného vedra mělo velmi dobrou úroveň, do poločasu vstřelil branku Kvída, po změně stran přidal druhý gól Baratynskyy, soupeř snížil těsně před koncem na 2:1. Druhý zápas jsme hráli ve středu na našem hřišti a remizovali jsme s Louňovicemi 3:3 po poločase 1:2. Soupeř postoupil do třetí ligy a v létě silně posiluje, pro nás to byl velmi prospěšný zápas. Asi čtvrt hodiny nám trvalo vyrovnat se s hrou soupeře, na rozdíl od zápasů v krajském přeboru se hrálo ve vyšším tempu. Hosté se dostali do vedení, pak jsme se soupeři začali vyrovnávat. Po krásné akci Baratynského vyrovnal Hrdý, Louňovice se dostali do poločasu opět do vedení. Po změně stran jsme vyrovnali Škodou, hosté krásnou křížnou střelou získali zpět vedení, v závěru po akci Hrdého vyrovnal Řepka.
Oba zápasy jsme hráli v plném tréninku, vystřídali jsme se v nich všichni, pouze Šmíd a Kejval se po zranění do zápasu nezapojili a věnovali se nabírání kondice.
Další zápas hrajeme v sobotu od 10.15 s Nymburkem, hřiště určíme až v pátek.