Muži B: Libiš - Lobkovice 4:0 (1:0)

Branky: Žák, vlastní 3x

Sestava: Kaul, Franz, Ryšlavý, Pilař, Pospíšil, Novotný, Mráz, Šerák, Hadrava, Němec, Šelemberk

Střídali: Žák 46.min. za Franze, Hochmann 65.min. za Němce

Dnes ve velkém vedru byla hra vlažná z obou stran. Měli jsme malou převahu, ale nedařila se nám kombinace. Vydřeli jsme gól až za pomoci hostů. Z levé strany přišel centr a hosté nás vlastním golem trochu uklidnili, měli jsme pár hrubek, ale Viktor nás podržel perfektními zákroky. Do šaten se šlo za stavu 1:0. Udělali jsme trochu vítr, prostřídali jsme a hra se zlepšila. Měli jsme pár šancí, ale dali jsme branku až v 78.minutě z přímého kopu Žákem, který vymetl pavouky (nádherná trefa). Za minutu jsme přidali opět za přispění hostů branku a bylo to 3:0. A naší výbornou čtyřminutovku završil v 82.minutě Hochmann po pěkném průniku z poloviny hřiště, kdy se vřítil do vápna a jeho původně myšlená přihrávka se odrazila od hostujícího hráče přímo za brankářova záda a hosté dovršili 3 vlastence. Kdyby to padlo dříve, tak věřím, že skóre mohlo být vyšší. Největší kaňka je, že jsem 30.minut před výkopem musel měnit sestavu. Někteří říkajíci si fotbalisti se ani neuráčili zavolat, že nepřijdou, vykašlali se na to, dál to nebudu rozvíjet, musel bych být sprostej. Ať si sáhnou do svědomí! Že bylo vedro, to bylo všem, tak ať jdou s takovým přístupem pěkně do ........!!!!!!!!!!   Asistent Urbanec