Muži B: Kly - Libiš 2:3 (0:2, 2:2 pok.)

Branky: Novotný, Žák, rozhodující PK Urbanec

Sestava: Kaul, Šerák, Mráz, Pilař, Hochmann, Šelemberk, Novotný, Tichota, Žák, Míšek, Němec.

Střídali: Pazdera, Urbanec, Mundl, Svatoň.

Dnes jsme jeli do Kel z velmi dobrou náladou, protože nás večer čekalo posezení s dobrým jídlem a trochou pití. Jak se později ukázalo, tak nám nezkazil ani 12 hráč domácích náladu. Po sporném vyloučení našeho stopéra Mráze po druhé žluté kartě se ve 22.minutě poroučel pod sprchy, ale to už jsme vedli brankou Novotného 1:0. Pak jsme se v deseti zatáhli do obrany a vyráželi do brejků. Jeden se nám povedl, kdy Míšek dostal pěkný míč, prošel mezi třemi obránci a ti zatáhli za ruční brzdu pomocí faulu ze zadu, kdy už se řítil Míšek sám na domácího brankáře, měla to být jasná červená karta ve 44.minutě a mohly být síly srovnány, ale domácí hráč dostal nepochopitelně jen žlutou. Ale pak jsme si smlsli na přímém kopu Žáka, který vymetl pavouky v pravém horním rohu domácího brankáře. Ve druhé půli jsme do 76.minuty odolávali tlaku domácích, kdy snížili z pk na 1:2. Asi deset minut před tím jsme zahodili tisíci procentní šanci Němcem, který netrefil ani míč ze 6 metrů do prázdné brány. Stínem na utkání je, že měla být odpískána penalta na Pazderu, který byl jasně faulován v pokutovém území, ale rozhodčí to neviděl, viděl ji však na druhé straně, bohužel. V 83.minutě domácí z tlaku vyrovnali na 2:2 a šlo se na penalty, ve kterých jsme v této sezoně mistři a vyhráli jsme. Děkuji všem za bojovnost a za dobrou celou sezónu, kdy se nám nevyhýbalo zranění a dobře jsme doplňovali mužstvo našim dorostem, kterým tímto děkuji. Zakončili jsme sezónu posezením na hřišti s "A" mužstvem, dorostem a hlavním vedením a myslím, že se posezení povedlo. Zábavou provázel náš hlavní komik Martin Pazdera. Děkuji. Asistent trenéra Urbanec