Muži A: Nové Strašecí - Libiš 4:0 (1:0)

Ve 30.kole jsme hráli v N.Strašecí a prohráli jsme 0:4 (0:1). Po tomto utkání probíhala rozlučka na našem hřišti a zápas vypadal tak, že jsme myšlenkami už někde jinde. Nebyli jsme důslední v obranné fázi, po dorážce jsme dostali gól, pak jsme začali hrát my a do poločasu jsme měli šance, po centru Matouška zakončil z jedné Hrdý, domácí gólman se štěstím vyrazil míč těsně nad branku. V další šanci se objevil Těmín, opět brankář zakročil. Ve druhém poločase jsme v úvodu dostali druhou branku, vrhli jsme síly do útoku, do šance se dostával Matoušek, brankář domácích vyběhl mimo vápno, míč se dostal k Řepkovi a ten byl faulován za cenu žluté karty dříve než zakončil, pak po akci Kabyl - Baratynskyy jsme vstřelili gól, bohužel z ofsajdu. Ve snaze snížit jsme to otevírali více a domácí nás z brejku potrestali potřetí. Pak už se utkání dohrávalo, domácí v posledních vteřinách přidali čtvrtou branku.

Lomský - Bartoň, Kabyl, Trojan, Škoda - Hrdý, Těmín, Řepka, Kvída - Baratynskyy, Matoušek střídali Jiráň, Kejval

Václav Havel: Zasloužené vítězství domácích, rozdíl byl v tom, že my jsme si přišli zahrát a soupeř vyhrát. Přesto mužstvo zaslouží obrovskou pochvalu, jarní bilance 12-1-2 je skvělá. Teď už se všichni těší na pauzu, na dovolenou, potřebujeme si odpočinout, dát se zdravotně dohromady. A zároveň se můžeme těšit, že nás po neděli osloví s možností postupu do divize.