Muži B: Neratovice-Byškovice B - Libiš B 1:2 (1:0, 1:1, pen.)

Branka: Pilař, rozhod. penalta Šelemberk

Sestava: Kaul, Novák, Ryšlavý ml., Mráz, Pilař, Šerák, Novotný, Šelemberk, Havel, Vdovicyn, Hadrava.

Střídali: Míšek, Svatoň, Herynk, Vrábel.

Dnes jsme nezačali moc dobře, domácí nás zaskočili velmi dobrým pohybem a přehrávali nás, ale do poločasu dali jen jednu branku. V kabině jsme trochu kluky seřvali a do druhé půle jsme nastoupili aktivněji. Pár šancí bylo na obou stranách, ale nic z toho nebylo. Asi deset minut před koncem jsme se rozhodli poslat dopředu Aleše Mráze, aby to tam šel trochu provětrat a po minutě se to povedlo. Byl na něj půl metru před šestnáctkou faul a z toho jsme vytěžili trestňák, po kterém jsme vsítili vyrovnávavací branku. Šelemberk vystřelil a míč se odrazil k Pilařovi, který křižnou střelou zavěsil. Na pokutové kopy jsme vyhráli 4:3 a odvážíme zlaté dva body. Všechny kluky musím za druhý poločas pochválit. Asistent trenéra Urbanec

Trenér Libor Tichota: K derby jsme nominovali 8 dorostenců, z nichž 4 nastoupili v základní sestavě. V prvním poločasu byli domácí jasně lepším týmem a poločasový výsledek 1:0 byl pro nás ještě milosrdný. Domácí byli rychlejší a důraznější a hlavně pohyblivější. Nám toto vše chybělo a kluci byli moc ustrašení. Teprve ke konci poločasu se naše hra trochu zlepšila. Po malé poločasové bouřce nastoupili kluci s větším odhodláním a druhý poločas odehráli, tak jak měli a výsledkem bylo vyrovnání po krásné střele kapitána Pilaře. Penalty jsme tentokrát nenechali na náhodě, ale předem jsme hráče určili. I tak se opět nepodařilo vše proměnit, a tak vše musel zařídit Viktor v brance, který ale také svou penaltu neproměnil, ale pak již vyčaroval pro nás druhý bod.