Muži B: Dolní Beřkovice - Libiš 1:2 (1:1)

Branky: Vdovicyn, Ryšlavý ml.

Sestava: Kaul, Novák, Ryšlavý ml., Mráz, Pilař, Žák, Novotný, Šelemberk, Míšek, Vdovicyn, Němec.

Střídali: ve 44. minutě Svatoň Míška a v 81. minutě Pazdera Němce.

Dnes jsme opět nastoupili se čtyřmi dorostenci v základní sestavě, kteří měli dopolední utkání už za sebou. Ale hned první akce po nádherném pase Aleše za obranu na Vdovicyna, který šel sám a proměnil na 1:0. Do 20.minuty jsme měli asi 3 tutovky, z toho 2 skončily na tyči, prostě smůla. Za minutu jsme udělali hrubku a domácí nás prvním útokem potrestali a vyrovnali. Je to škoda, mohlo to být 3:0 a nebylo co řešit. O přestávce jsme si něco řekli a hned v šesté minutě (51.min.) druhého poločasu jsme po rohu, který na první tyči prodloužil Němec hlavou až na zadní tyč, kde stál úplně osamocený Ryšlavý, ztrhli vedení na naší stranu. Nakonec to byla branka vítězná. A to jsme ještě měli šance na zvýšení, ale opět jsme selhali v koncovce. Domácí před koncem také měli šanci, ale uhájili jsme zasloužené vítězství. Jediný mínus je, že některé fauly domácích byly až zbytečně tvrdé, odnesl to náš hráč Míšek, který musel po jednom tvrdém zákroku střídat. Asistent trenéra Urbanec