Muži A: Libiš - Dobříš 1:1 (0:1)

Ve 27.kole jsme doma remizovali s mužstvem Dobříše 1:1 (0:1). Po pátečním dešti se hrál zápas na těžkém terénu, když na několika místech se míč zastavoval ve vodě. Dobříš potvrdila, že má dobré mužstvo, ukázala své nepříjemné protiútoky. Hosté v prvním poločase útočili na sušší polovinu hřiště, byli nebezpečnější a po odraženém míči za velké vápno se po hezké střele ujali vedení. My jsme se v prvním poločase prali nejen s terénem, ale sami se sebou. Do druhé půle jsme udělali změny v rozestavení, útočili jsme na lepší půlku hřiště a výsledek se dostavil. Vytvořili jsme si silný tlak se spoustou střel, míče létali po centrech do vápna a po jednom z nich z kopačky Škody se prosadil Baratynskyy hlavou. Vzhledem k průběhu utkání, když první poločas byli hosté nebezpečnější a ve druhém jsme byli my lepší, je remíza poměrně spravedlivým vyjádřením sil na hřišti.

Lomský - Kabyl, Zuskin, Trojan,Šmíd - Těmín, Baratynskyy, Kvída, Škoda - Matoušek, Jiráň střídal Bartoň

Václav Havel: Terén na jedné polovině byl výrazně horší, to mužstvo, které útočilo na druhou branku mělo navrch, hosté v prvním poločase, my ve druhém. Vzhledem k tomu, že hosté vedli a mohli přidat i druhou branku v prvním poločase, jsme s remízou spokojeni. Druhý poločas jsme  odehráli dobře a podařilo se nám vyrovnat. V dané chvíli má remíza hodnotu výhry, udrželi jsme si tři kola před koncem na našeho soupeře osmibodový náskok. Za ohromnou bojovnost ve druhém poločase jsme si vyrovnání zasloužili, kluci makali až do závěrečného hvizdu, bod se silným soupeřem bereme.