Muži A: Beroun - Libiš 1:3 (1:2)

Ve 26. kole jsme hráli na hřišti Berouna a zvítězili jsme 3:1 (2:1). Utkání se hrálo na umělé trávě za stálého deště a větru, vzhledem ke sportovním televizním přenosům a velmi nepříjemnému chladnému počasí se hrálo před asi dvaceti diváky, takže se hrálo utkání, které nás nadchlo pouze zodpovědným výkonem a ziskem všech bodů. Zápas začal pro nás špatně, nejdřív se zranil Hrdý a pak hned jsme inkasovali po rohu gól, když míč prošel přes naše dva hráče a skončil v brance. My jsme se postupně vyrovnávali s umělým povrchem a do poločasu jsme výsledek otočili. Po Těmínově pasu se prosadil Jiráň a pak těsně před odchodem do kabin vstřelil Matoušek naši druhou branku. Ve druhém poločase nejprve domácí trefili z přímého kopu tyč a pak naopak Škoda z přímého kopu dal třetí gól.

Lomský - Bartoň, Trojan, Kabyl, Šmíd - Těmín, Škoda, Baratynskyy, Kvída - Matoušek, Jiráň

Václav Havel: Nevlídné počasí, nevlídný terén, v tomto utkání jsme chtěli vyhrát a rychle jet do tepla. Přestože jsme soupeře rychle pustili do vedení, tak jsme trpělivou hrou zápas otočili ve svůj prospěch. Na domácích bylo vidět, že na umělku jsou zvyklí, my jsme se prvních dvacet minut rozkoukávali, pak už jsme byli fotbalovějším mužstvem a zaslouženě jsme si připsali další tři body.