Mladší přípravka B: Optikdodomu liga - turnaj Straky

Mladší přípravka 2006 – OPTIKDODOMU 11.5.

Turnaj Straky - 3.místo

V poněkud netradičním čase, kdy většina lidí zasedá k nedělnímu obědu, a po silné dešťové přeháňce jsme nastoupili do zápasu proti Tatranu Rakovník. Na rozehrání to byl velmi přijatelný soupeř a jen naše střelecká nemohoucnost zachránila rakovnické od většího brankového přídělu. Takto byl výsledek 5:3 pro našeho soupeře ještě více než dobrý. Ve druhém zápase na nás čekal protivník jiného kalibru a to SKJ Junior Žatec. Velmi brzy jsme prohrávali 0:2 a když už to bylo 0:3, zdálo se být vše jasné. Jenže do poločasu se nám povedlo snížit na 1:3 a když se na začátku druhé půle trefila Natálka na 2:3, doufali jsme, že se obrat zdaří. Pak ovšem dvakrát udeřil soupeř. Konečný tlak vyústil ve snížení na 4:5. Navíc už bohužel nebyly síly ani čas. Přes porážku jsme mohli být s výkonem hráčů spokojeni a k dalšímu zápasu vzhlíželi s optimismem. Tento nás však brzy přešel, protože naši hráči poslední zápas a hlavně jeho první půlku totálně nezvládli. Tu jsme prohráli 0:4 a tohle zvrátit se zdálo nemožné. Přesto se ve druhé půlce povedlo vyrovnat na 4:4 a pak i na 5:5. Bohužel na dva trestné kopy už jsme odpovědět nedokázali a prohráli 5:7. Zůstává trochu pachuť z obou trestňáků, protože první branka padla po nedovoleném ataku na našeho brankáře a druhý vůbec neměl být nařízen. Nutno ale dodat, že zápas jsme si prohráli sami velmi špatným výkonem v prvním poločase.

Celkový dojem z turnaje nebyl až tak špatný, škoda pokaženého zápasu s domácím týmem Strak. Opět se naplno projevila naše bolest s proměňováním šancí. Na každý gól se strašně a zbytečně nadřeme.