Muži A: Ovčáry - Libiš 3:2 (1:1)

Ve 20.kole jsme hráli na hřišti vedoucího mužstva v přeboru v Ovčárech, po poločase 1:1 jsme prohráli 2:3. Prvních dvacet minut jsme byli fotbalovějším mužstvem, pak byli aktivnější domácí a po kombinaci a následném centru se dostali do vedení. My jsme do poločasu vyrovnali Zuskinem po centru Hrdého. Na začátku druhého poločasu jsme se dostali do vedení po střele Baratynského, zápas se lámal zhruba dvacet minut před koncem. Po přihrávce Řepky se dostal do šance Těmín, překonal domácího brankáře, ale jeho střela se zastavila o tyč! Domácí v závěrečné čtvrthodince nejdřív vyrovnali po dorážce a pět minut před koncem dali hlavou vítězný gól. V nastaveném čase centrovaný míč po hlavičce Kabyla těsně minul branku domácích. Viděli jsme zajímavé utkání, kdybychom místo tyče dali gól, mohli jsme být na konci veselejší, ale na kdyby se nehraje a tak zvítězil náš soupeř.

Lomský - Kabyl, Trojan, Škoda, Zuskin - Řepka, Těmín, Šmíd , Hrdý - Baratynskyy, Matoušek střídali Jiráň, Čadek

Václav Havel: Odehráli jsme dobré utkání, dokázali jsme ho otočit a je škoda, že jsme to nedotáhli do konce. Domácí mají kvalitní hráče a ti dokázali i z mála příležitostí vstřelit tři branky. Pro naše mladé hráče jsou takovéto zápasy velkou školou. Po šesti vítězstvích v řadě jsme prohráli, ale myslím si, že by zápasu více slušela remíza.