Muži A: Libiš - Klecany 2:1 (0:0)

Ve 23.kole jsme doma přivítali Sokol Klecany a zvítězili jsme 2:1 (0:0). Náš soupeř byl po podzimu poslední, vhodně doplnil mužstvo a na jaře patří mezi nejúspěšnější mužstva v přeboru. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, vypracovali jsme si několik velmi dobrých šancí, v největší z nich trefil Matoušek z malého vápna břevno, hlavičku Řepky chytil gólman, stejně tak hlavičku Zuskina a samostatný nájezd po hlavičce Kabyla měl Matoušek, ale nestihl si míč zpracovat a hosté mu jej ukopli. Náš soupeř si po naší chybě v rozehrávce vypracoval také obrovskou šanci, útočník šel sám na Lomského , ale při obstřelování našeho brankáře minul i naši branku a po jednom centru hosté vystřelili míč z vápna na naši poloopuštěnou branku, střela šla opět mimo. Ve druhém poločase jsme opět měli dost šancí na vstřelení branky, největší z nich dali Řepka a Jiráň do protipohybu už bezmocného brankáře, ale obě šly těsně vedle. Několik dalších šancí jsme stejně tak neproměnili a zákonitě přišel trest. Deset minut před koncem tečovaná střela hostí zapadla do naší branky. O chvilku později nás podržel Lomský, který zneškodnil další příležitost Klecan. My jsme přeskupili řady, posílili jsme útok a výsledek se dostavil. V 88.minutě jsme se dočkali vyrovnání, po přiklepnutí Těmína skóroval Zuskin. Pokračovali jsme v riskantní variantě naší sestavy a po dalším centru na Jiráně hostující brankář vyrazil míč před Šmída a ten mu ho z voleje vrátil do prázdné branky. Poté došlo k potyčce, po ní následovaly spravedlivé červené karty pro Trojana a pro jednoho z hostujících hráčů.

Lomský - Kabyl, Trojan, Zuskin, Šmíd - Těmín, Škoda, Kvída, Hrdý - Matoušek, Řepka střídali Jiráň, Bartoň

Václav Havel: Utkání jsme zase mohli rozhodnout v prvním poločase, místo abychom dali dvě až tři branky, tak jsme byli rádi že soupeř neproměnil svůj únik. Druhá půle byla kopií první půle, další šance jsme zahodili a pak přišla hektická desetiminutovka. Tečovanou střelou se dostali hosté do vedení, začali jsme hrát na riziko, soupeř měl vzápětí šanci, tam nás podržel brankář a pak jsme se konečně prosadili. Náš tlak pokračoval a v poslední minutě jsme utkání otočili v náš prospěch. Myslím si, že vzhledem k množství našich šancí jsme si vítězství zasloužili, smekám před vůlí kluků a jejich bojovností až do samého závěru. Mrzí nás, že po otočení výsledku dostaneme zbytečnou červenou kartu