Muži B: Libiš - Chvatěruby 5:1 (5:1)

Branky: Hadrava 2x, Vdovicyn, Ryšlavý ml., Novotný

Sestava: Kaul, Franz, Ryšlavý, Mráz, Pilař, Pospíšil, Novák, Novotný, Šelemberk, Vdovicyn, Hadrava.

Střídali: Havel, Surmaj, Knepr.

Trenér Libor Tichota: Dnes jsme vstoupili do zápasu podobně jako minulý týden. Rozdíl byl jen v tom, že jsme po první rychlé brance tentokrát nepřestali být aktivní a rychle jsme přidali další branky. Kluci soupeře neustále napadali a nutili ho k chybám, které za poločas potrestali 5 brankami. Konečně se prosadili střelecky i oba útočníci. I přes chybu ke konci poločasu, kdy soupeř vstřelil jedinou branku, to byl poločas snů a všichni kluci si za něj zaslouží velkou pochvalu. Do druhého poločasu jsme i přes varování nastoupili trošku laxně, ale soupeř toho nevyužil a postupně odpadal. Naše hra již nebyla tak aktivní, a tak se diváci již další branky nedočkali. Velkým kladem je hra dorostenců. V základu nastoupili 4 a ještě jeden střídal. Dnes výborně fungovala bojovnost mladých a zkušenost starších. Všem hráčům děkuji, že si vzali k srdci mé předzápasové pokyny a přenesli je na hrací plochu.

Asistent trenéra Blahoslav Urbanec: Dnes jsme nastoupili se 4 dorostenci v základní sestavě a pátý seděl ještě na lavičce. Ve statistikách, co jsem u Libišského "B" týmu, si nepamatuji, kdy jsme začali utkání, ve kterém jsme po 30.minutách vedli 5:0. A to první branka padla už ve 3.minutě po hrubé chybě hostujícího brankáře, kterou krásným lobem zařídil Vdovicyn. Musím to napsat - potom to byl do 30 minuty koncert od našich kluků, který jsme korunovali ještě 4 brankami a to jsme ještě další minimálně 4 tutovky zazdili. Hosté se dočkali ojedinělého útoku a snížili na 5:1. A to bylo z obou stran do konce zápasu vše. Zbytek zápasu jsme si pohlídali a musím kluky pochválit za jeden z nejlepších výkonů vůbec za posledních pár let, tenhle výkon se dá srovnat s výkonem zhruba před pěti lety, kdy jsme vyhráli v Zárybech 1:0 po jedné, možná dvou střelách na branku a domácí zazdili mnoho tutovek.