Muži A: Libiš - Jíloviště 1:0 (1:0)

V sobotu jsme po čtyřech měsících opět mohli vidět mistrovské utkání. Soupeřem bylo Jíloviště, které nás na podzim porazilo 1:0, tentokrát jsme vyhráli my stejným skóre po poločase 1:0. Utkání po zimní pauze bývají herně neurovnaná, terén kvalitě hry nepřispíval, takže se utkání proměnilo v boj o míč. Začátek zápasu vyšel více hostům, lépe drželi míč, po čtvrthodince se karta začala obracet v náš prospěch. Hostujícího gólmana postupně vyzkoušeli střelami Hrdý a Kvída, pak Jiráň měl šanci zleva i zprava, ale míč skončil pouze na boční síti. Pak přišla krásná akce, kolmice Kvídy našla ideálně nabíhajícího Baratynského, ten šel sám na brankáře, obešel ho a s přehledem zavěsil. Ve druhém poločase hosté více posílili ofenzívu, my jsme se snažili zodpovědně bránit, takže hosté měli opticky míč, my jsme je ale do žádné vyložené příležitosti nepustili, ale ani my jsme si z brejků nic nevytvořili, a tak jsme si v závěru hlídali svůj náskok. Připsali jsme si tři body do tabulky za bojovný výkon, s lepším terénem snad přijde i kvalitnější hra.

Lomský - Těmín, Zuskin, Trojan, Škoda - Čadek, Řepka, Kvída, Baratynskyy - Hrdý, Jiráň střídal Matoušek

Václav Havel: Důležité vítězství, není umění vyhrávat, když se vám vše daří, je důležité umět urvat výhru bojovností. Kluci odvedli dobrou práci v defenzívě, soupeř měl jednu pološanci v prvním poločase, my měli v první půli několik šancí, po perfektní akci jsme dali gól. Bylo cítit, že kluci strašně moc chtějí vyhrát, ale brzdili nás zbytečné ztráty, směrem dozadu pochvala, směrem dopředu umíme být kvalitnější.