Starší žáci: neděle 19.1.2014 Neratovice - Libiš 5:3 (3:1)

V neděli 19. ledna prohráli starší žáci Libiše v přátelský zápase na UMT v Neratovicích s domácím týmem 5:3 (3:1) branky Šobr 2x, Vetešník. Plánovaný výkop byl ve 13:00, rozhodčí Petr Folprecht.

Trenér Libor Tichota: "Nejdříve jsme po jednom tréninku zvládli halový turnaj a po dalším jednom tréninku i těžký zápas s Neratovicemi. Oba týmy nastoupily k zápasu bez některých opor. My jsme byli posíleni o naše hráče, kteří hrají i střídavě za Neratovice. Byli to právě oni, kdo dělal obraně domácích velké problémy. Ovšem první střela na naši branku (krásná a nechytatelná) skončila v naší brance. Zbytek poločasu probíhal ve stejném duchu, kluci bojovali a rychlými protiútoky zaměstnávali obranu i brankaře domácích. Ovšem branka padla opět do naší sítě. Následně se nám povedlo dát branku, ale těsně před koncem poločasu jsme opět inkasovali. Druhý poločas byl podobný prvnímu, ale první branku jsme dali my. Vyrovnávací branku měl na noze Jan Vetešník, ale bohužel stejně jako 2x v prvním poločase branku nedal. Soupeř nás za to potrestal a místo 3:3 to bylo 4:2. Pak ale konečně Veteš svou šanci využil a zápas zdramatizoval. Poslední slovo ale opět patřilo domácím. Za výkon i výsledek zaslouží kluci  pochvalu. Škoda, že jsme nevyužili alespoň ještě 1 nebo 2 vypracované šance. Pochvalu zaslouží i rozhodčí pan FOLPRECHT, který zbytečně nepískal a nechal hře rychlý a volný průběh."