Muži B: Jambo Cup Praha - 5.místo - GRATULUJEME !!!

Poslední akcí B mužstva v tomto roce byl Jambo Cup v Praze v areálu Hamr. Turnaje se zúčastnilo našich 10 nejodvážnějších borců. Z Prahy docházely totiž zprávy, že turnaj bude velice silně obsazen a někteří nám moc nevěřili. My ale překvapili. Naše skupina byla asi ze všech nejvyrovnanější a nakonec z ní mohly postoupit před závěrečnými zápasy i 4 týmy. My vstoupili do turnaje výborně a první tři zápasy vyhráli shodně 2:0. To nás ale moc uspokojilo a po malém občerstvení v místní restauraci následovalo probuzení. Dostali jsme 3:0 a poslední zápas s těžkým soupeřem Spartak Trnava, který hrál rovněž o postup, jsme museli uhrát alespoň remízu. To se nakonec povedlo a po výsledku 0:0 jsme postupovali ze skupiny z druhého místa. Ovšem los k nám byl nemilosrdný a dostali jsme za soupeře těžký Dreams tým, který hrál pod vedením brankaře ligové Mladé Boleslavi Mullera. 6 a půl minuty jsme hráli vyrovnanou partii a měli více šancí, ale v posledních 3 a půl minutách nás soupeř potrestal a porazil nás nakonec 3:0. I tak jsme ale spokojeni, protože z našeho učinkování v turnaji je nakonec krásné 5. místo z 18 týmů.

Naše sestava: Kaul, Tichota Luk., Tichota Lib., Pilař, Žák, Pazdera, Šelemberk, Vrábel, Herynk a kapitán a nejzkušenější hráč HOCHMANN. Nejlepšími střelci našeho týmu byli Pazdera a Tichota Libor. Všem tímto děkuji za vzornou reprezentaci Sokola Libiš. Trenér Libor Tichota