Starší dorost: Roztoky - Libiš 1:3 (1:2)

Na poslední zápas do Roztok u Prahy jsme odjeli bojovat o podzimní šesté místo a tak byli kluci správně nabuzení, což se projevilo hned od začátku zápasu, kdy jsme šli odhodlaně za vítězstvím a už v šesté minutě jsme vedli po brankách Míška a Šelemberka! Poté jsme se trochu ukolébali vedením a soupeř se pomalu začal probouzet, ale prosadil a se až v poslední minutě první půle. Druhý poločas jsem začali opět velice aktivně a netrvalo dlouho a své vedení jsme navýšili na 3:1, když se se štěstím podruhé v zápase prosadil Šelemberk. Domácí se opět začali více tlačit do útoku a znovu se jim podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Ovšem díky dobře chytajícímu Škrnovi, důsledné obraně a nasazení všech ostatních jsme důležité vítězství ubránili a přezimujeme tak na SKVĚLÉM 6. místě tabulky 1.A třídy skupiny A středočeského krajského přeboru. Trenér Martin Pazdera