Muži A: T. Rakovník - Libiš 1:3 (1:2)

V předposledním podzimním kole jsme hráli na Tatranu Rakovník a zvítězili jsme 3:1 (2:1). Hned v první minutě jsme se dostali do vedení. Dlouhou přihrávku Kabyla prodloužil Baratynskyy na Matouška, ten si potáhl míč po straně a jeho přihrávku před branku zastavila ruka domácích, nařízenou penaltu proměnil Škoda. Pak domácí získali převahu, kterou korunovali vyrovnávací brankou tečovanou střelou z hranice velkého vápna. Od té chvíle jsme byli lepším mužstvem my. Matouškovo sólo zlikvidoval brankář, ale o chvilku později jsme se už radovali. Krásná přihrávka Matouška našla rozeběhnutého Řepku, ten udělal kličku brankáři a z úhlu trefil přesně. Ve druhém poločase se domácí snažili o vyrovnání, ale žádnou vyloženou brankovku si nevytvořili. Naopak my jsme jich měli několik, největší opět Matoušek, ale ztroskotal na domácím brankáři, dorážku Řepky srazili obránci na roh. Po centru Hrdého trefil Zuskin břevno, Hrdého dělovka minula těsně branku a až před koncem utkání se prosadil Zuskin po standardce Hrdého. Poté jsme si s přehledem pohlídali vítězství.

Lomský - Těmín, Kabyl, Trojan, Zuskin - Škoda, Řepka, Janík, Hrdý - Baratynskyy, Matoušek střídali Šmíd, Čadek, Jiráň

Václav Havel: Důležité vítězství po velmi dobrém výkonu celého týmu. Domácí jsme nepouštěli k zakončení, my jsme opět zahodili několik dobrých příležitostí a pojišťovací gól jsme dali až v závěru. Dnes chválím úplně všechny, všichni odvedli velmi dobrý výkon.