Muži A: Libiš - Nymburk 1:1 (0:0)

Ve 13.kole naše A-mužstvo remizovalo doma s Nymburkem 1:1 (0:0). Hrálo se za dušičkového deštivého počasí na těžkém terénu. Od začátku utkání jsme měli převahu, atakovali jsme branku hostí, v největší šanci se objevil Řepka, dostal se sám před brankáře a trefil ho do hrudi. Ve druhém poločase se naše převaha stupňovala, Šmíd šel opět sám na brankáře a obstřelil ho, míč skončil těsně vedle. Pak jsme vstřelili branku, bohužel nám nebyla uznána, Janíkovu bombu vyrazil gólman. Hodně míčů směřovalo do vápna hostí, vždy nám chyběl kousek ke vstřelení branky. Dvacet minut před koncem hosté z ojedinělé akce a odhlavičkovaném míči propálili vše a dostali se do vedení. My jsme vystřídali, začali jsme hrát na riziko a vyplatilo se nám to. Nejdříve Zuskin trefil po dorážce obránce těsně před brankou, v závěru se dostal odražený míč k Matouškovi a ten kousek za vápnem přeloboval brankáře i na brankové čáře stojícího obránce. O minutku později ještě Čadek trefil břevno. Na umělecký dojem bychom jasně vyhráli, fotbal se ale hraje na branky.

Lomský - Kabyl, Janík, Trojan, Zuskin - Řepka, Těmín, Šmíd, Škoda - Hrdý, Baratynskyy střídali Matoušek, Jiráň, Čadek

Václav Havel: Přes remízu kluky pochválím, byli jsme fotbalovější, lepší mužstvo, bohužel neproměňujeme jasné šance. Místy jsme měli obrovskou převahu, za bojovnost jsme byli odměněni alespoň vyrovnáním. Oceňuji přístup kluků, dřeli, vyrovnali a ještě se dostali do další šance, ve které nám chyběly centimetry, střela šla do břevna.