Starší dorost: Libiš - FC Mělník 3:0 (0:0)

Do derby s Mělníkem jsme šli v první řadě neinkasovat, což se nám nakonec povedlo! Mělník začal zápas dobře a v prvních deseti minutách byl lepším týmem. Potom jsme se probrali a přebrali postupně iniciativu v utkání a řekl bych, že jsme byli lepším týmem! Nějaké šance jsme měli, ale půle byla bez branek. Do druhé půle jsme vstoupili lépe než do první a od začátku jsme šli za prvním gólem. Ten padl hned po několika minutách, kdy se nám povedla pěkná akce. Soupeř měl ke konci dvě vyložené šance, ale tentokrát nám přálo i štěstí a gól jsme nedostali! Naopak se nám podařilo v závěru vstřelit ještě dva góly a zápas jsme podle mého názoru zaslouženě vyhráli 3:0. Byl to asi po Slaném náš nejlepší zápas a doufám, že body potvrdíme i ve Mšeně. Trenér Martin Pazdera