Muži B: Veltrusy - Libiš 0:3 (0:2)

Branky: Žák, Tichota, Vacek

Sestava: Kaul, Novák, Ryšlavý ml., Pilař, Mráz, Vdovicyn, Tichota, Šelemberk, Žák, Surmaj, Urbanec.

Střídali: Pazdera Martin, Vacek, Hadrava.

Dnes jsme jeli do Veltrus získat tři body a to se nám povedlo, s tím jsme spokojeni.V první půli byla naše hra poměrně kostrbatá. Ujali jsme se vedení hned na začátku zápasu a to nám přineslo potřebný klid, ale nedařila se nám kombinace. Ve druhé půli jsme zcela ovládli hru a domácí jsme k ničemu nepustili, až na některé jejich ošklivé zákroky jsme to ustáli celkem dobře. Doufám, že se naše hra do domácího utkání konečně vrátí a předvedeme doma fotbalový koncert, který jsme hráli v minulé sezoně (trochu legrace). Asistent trenéra Urbanec

Ve Veltrusích jsme splnili svou povinnost a vyhráli jsme. Určitě nám pomohla rychlá branka v 10. minutě, kdy se po nahrávce od Franty Šelemberka krásně uvolnil Žaky a přesnou střelou k tyči otevřel skóre. V prvním poločasu nás ovšem zlobila nepřesná kombinace a zbytečně jsme ztráceli míče. Štěstí, že domácí byli dnes zcela mimo a jediné, co od nich hrozilo, bylo zranění. Do poločasu ještě zvýšil Libor po průniku do vápna na 2:0. Ve druhém poločasu jsme zlepšili kombinaci a domácím míč moc nepůjčovali. V závěru jsme ještě přidali Vácou třetí branku a konečně udrželi i nulu pro Kaulika. Příští týden by nám ale tato hra na Vojkovice nestačila Dnes ale klukům děkuji za taktický výkon ve druhém poločasu, kdy plnili, co jsme si o přestávce řekli.Trenér Libor Tichota