Muži B: Libiš - Neratovice-Byškovice 2:1 (0:0,1:1) pen.

Sestava: Kaul, Franz, Ryšlavý ml., Mráz, Pilař, Pospíšil, Tichota, Urbanec, Žák, Surmaj, Vdovicyn.

Střídali: Nguyen, Vacek.

Komentář trenéra Libora Tichoty:

"Do derby jsme vstupovali se dvěma hráči, kteří brali celý týden antibiotika a s jedním dorostencem, který měl horečku. Kluci ale vstoupili do zápasu velice dobře a zatlačili soupeře před jeho branku. Bohužel dát branku je pro nás stále velký problém, a tak ani Žakyho (Miroslav Žák) krásné obstřelení v brance neskončilo. Hosté vsadili v prvním poločasu na mladého obyvatele Libiše Jirku Mölzera, který již jednou Libiš rozstřílel sám 5 brankami. Tentokrát díky Alešovi Mrázovi neměl šanci vůbec něco předvést. Do druhého poločasu jsme nastoupili s jednou změnou, kdy antibiotikář David Surmaj již nemohl a nahradil ho David Nguyen. Ten hned ve 3. minutě vstřelil branku po dorážce krásné dalekonosné střely Libora Tichoty ml. Hosté ale zvýšili tlak a za 7 minut bylo vyrovnáno. Zbytek zápasu se oba týmy střídaly v tlaku na soupeřovu branku, ale branku již nikdo nevstřelil. My měli 2, dá se říci tutovky. Obě zneškodnil hostující brankař. První krásná hlavička Pilkiho (Radek Pilař) a druhou neproměnil Blahy (Blahoslav Urbanec), když šel sám na brankaře. Remíza ale nakonec byla spravedlivá. My jsme si druhý bod vykopali díky Viktorovi Kaulovi, který za svá záda nepustil ani jednu penaltu. Klukům patří velký dík za bojovnost i předvedenou hru. Konečně hráli i srdcem."