Muži A: Libiš - Sedlčany 1:1 (1:1)

V 9.kole jsme doma hostili Sedlčany a remizovali jsme 1:1 (1:1). Utkání se hrálo v poměrně silném větru, který ovlivňoval kvalitu hry. V prvním poločase se soupeř dostal do vedení, když nastřelený roh jsme si srazili do vlastní branky, my jsme vyrovnali po krásné střele do šibenice z kopačky Hrdého. Druhý poločas jsme hráli po větru my a dvacet minut jsme soupeře zatlačili, nastřelili jsme dvakrát břevno, Jiráň se během jedné akce dostal do dvou šancí, obě vyrazil gólman, přímý kop Hrdého těsně minul branku. Pak se hra vyrovnala a utkání skončilo asi zaslouženou remízou.

Lomský - Kabyl, Čadek, Trojan, Škoda - Janík, Řepka, Šmíd, Těmín - Hrdý, Baratynskyy střídali Jiráň, Kiršner

Václav Havel: Dnes jsme nehráli v pohodě jako v předcházejících utkáních, přesto jsme mohli utkání po změně stran rozhodnout. Respektujeme i kvalitní hru soupeře, i když jsme hráli doma a očekávala se naše výhra, tak bod dnes bereme.