Muži A: Dobříš - Libiš 1:1 (1:1)

Ve 12. kole jsme hráli u druhého mužstva v tabulce v Dobříši a přivezli jsme bod za remízu 1:1 (1:1). V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, výborně jsme kombinovali, ale přesto se do vedení dostali domácí po tečované střele do protipohybu našeho brankáře. My jsme vyrovnali po krásné akci Hrdého s Těmínem a koncovku obstaral Baratynskyy. Ten samý hráč po perfektní přihrávce Hrdého šel sám na domácího gólmana, ale nepodařilo se mu ho překonat. První poločas jsme neustále ohrožovali domácího brankáře. Ve druhém poločase se karta obrátila, domácí měli více ze hry, po jednom závaru nás dokonce zachránilo břevno. Paradoxně domácí hráli, ale šance se rodily na naší straně. Třikrát jsme se dostali do akce sami proti gólmanovi, bohužel Šmíd i Kabyl branku minuli, Matoušek ho zblízka trefil. Utkání tedy skončilo remízou, vzhledem k průběhu asi spravedlivou.

Lomský - Kabyl, Janík, Zuskin, Trojan - Řepka, Těmín, Baratynskyy, Škoda - Šmíd, Hrdý střídali Matoušek, Čadek, Jiráň

Václav Havel : První půle byli výborná, zasloužili jsme si vést, druhou půli byli lepší domácí, přesto se soupeř kromě břevna nedostal do vyložené šance a my jsme mohli rozhodnout z brejků. Řekl bych zasloužený bod pro oba, větší šance mělo ale naše mužstvo .