Muži A: Benátky - Libiš 1:0 (1:0)

V 10. kole jsme hráli na hřišti druhých Benátek a podruhé jsme v soutěži prohráli a opět 0:1, když branku jsme dostali asi 5 minut před přestávkou. Celkově se hrál vyrovnaný zápas, domácí měli v prvním poločase velkou šanci, tu jsme přečkali, ale těsně před půlí jsme dostali gól hlavou po přesném centru. Ve druhém poločase se domácí soustředili na udržení náskoku, byli jsme lepší, přes domácí obranu jsme se složitě prosazovali. Baratynského hlavičku vyrazil gólman, Řepkova střela dopadla stejně, Kabylova dorážka šla nad. V závěru domácí takticky rozkouskovávali hru, pomalu střídali a tak nakonec výsledek udrželi.

Lomský - Kabyl, Trojan, Čadek, Šmíd - Janík, Těmín, Baratynskyy, Hrdý - Jiráň, Řepka střídal Zuskin

Václav Havel: Bojovali jsme, za jednu chybičku jsme byli potrestáni, druhou půli jsme si zasloužili vyrovnat, ale bohužel. Osmkrát jsme neprohráli, jednou to přijít muselo, přesto je to škoda, remíza by zápasu slušela.