Muži B: Libiš - Mšeno 5:0 (3:0)

Branky: Surmaj, Škoda, Urbanec, Holina, Vacek

Sestava: Kaul, Pospíšil, Novák, Franz, Mráz, Pilař, Tichota, Škoda, Žák, Surmaj, Urbanec. Střídali: Hádek, Vdovicyn, Holina, Hynek, Vacek, Nguyen-nehrál.

Dnes jsme soupeře hned od začátku zatlačili před jejich pokutové území. Hned na začátku asi v 7.minutě šel Žák sám na gólmana a byl faulován, hostující hráč dostal červenou kartu. Do poločasu jsme vstřelili v rozmezí 8.minut (mezi 23-31 minutou) 3 branky a prakticky bylo po zápasu. Do druhého poločasu jsme nastoupili trochu vlažně, ale postupně jsme opět převzali taktovku a vstřelili ještě 2 branky. Měli jsme dost šancí na vstřelení více branek, ale pár šancí jsme opět zahodili. Hosty musím pochválit za statečnou bojovnost, i za špatného stavu to nezabalili. Hrající asistent Urbanec

Po velice dobré hře v prvním poločase jsme si vytvořili náskok, který jsme ve druhém poločase ještě v závěru zvýšili, ale hra již nebyla tak dobrá. PROVEDLI JSME POSTUPNĚ 5 STŘÍDÁNÍ A NA HŘE TO BYLO ZNÁT. Trenér Libor Tichota