Muži A: Pohár SKFS 1.kolo FK Vysoká - Sokol Libiš 0:4 (0:2)

Ve středu jsme vyhráli v utkání Českého poháru ve Vysoké 4:0 (2:0). V utkání dostali příležitost především hráči, kteří v mistrácích nedostali zatím tolik příležitostí. Střelecky se prosadili hráči, kteří vstřelili své první branky v dresu Libiše. První gól vstřelil Kiršner, do poločasu se trefil ještě Frei. Ve druhém poločase přidal další branku Kiršner a poslední gól dal Hrdý. V každém poločase jsme nastřelili brankovou konstrukci, nejdříve Těmín, pak Jiráň.

Lomský- Franz, Zuskin, Čadek, Trojan- Hrdý, Řepka, Těmín, Kiršner- Frei, Jiráň střídali Škoda, Baratynskyy, Kratochvíl

Václav Havel: Dobrý zápas, lepší než trénink, s chutí jsme si zahráli, mladí hráči si zastříleli. Sestavu jsme prostřídali, některým hráčům jsme dali volno, soupeř snaživý, hrálo se celkem ohleduplně.