Muži A: Libiš - Ovčáry 1:1 (0:1)

V 5.kole jsme přivítali v derby Sokol Ovčáry a remizovali jsme 1:1 (0:1). Na začátku zápasu byli hosté lepší a zaslouženě se dostali do vedení. Naše mužstvo zhruba po pětadvaceti minutách hru vyrovnalo a ve druhém poločase jsme byli chvílemi lepším mužstvem. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali po kolmici na Matouška, který vyhrál sprintérský souboj s obráncem hostí, postupoval sám na brankáře a s přehledem ho obstřelil. V závěru jsme kopali přímý kop kousek za vápnem, střelu Škody zastavila zeď hostí.

Kratochvíl - Kabyl, Trojan, Janík, Čadek - Škoda, Janík, Baratynskyy, Těmín - Hrdý, Matoušek střídali Jiráň, Frýda

Václav Havel: Ovčáry byly favoritem, více než dvacet minut jsme měli přílišný respekt, pak jsme se soupeři vyrovnali a ve druhém poločase jsme byli lepší, zaslouženě jsme vyrovnali. Naši mladí hráči získávají cenné zkušenosti, i když jsme nevyhráli, tak musím naše hráče pochválit.