Muži A: Klecany - Libiš 1:2 (1:0)

8.kolo nás poslalo na hřiště Klecan a po prohraném poločase 0:1 jsme utkání ve druhém poločase otočili na 2:1.  V prvním  poločase jsme byli herně lepším mužstvem, soupeře jsme za první půli pustili čtyřikrát do našeho vápna, a vždy byli domácí nebezpeční, jednou nám pomohlo břevno, jednou vykopl míč Trojan, jednu šanci domácí zahodili a z jedné dali gól. My jsme jako prvni zatřásli spojnicí po střele Matouška, Šmídovu střelu chytil brankář, střela Řepky byla zblokována, hlavičku Kabyla chytil gólman. Byli jsme aktivnější, měli jsme častěji míč na kopačkách, ale chyběl nám větší důraz ve vápně soupeře. Druhá půle byla už úplně v naší režii, po centru Hrdého hlavičkoval Kabyl a Baratynskyy byl na správném místě a dorazil na 1:1. Vítězný gól vstřelil Řepka krásnou střelou k tyči těsně za vápnem. Domácím docházely síly, my jsme měli množství dalších šancí, ale uklidňující třetí branku jsme nepřidali. V příležitostech se postupně vystřídali Škoda, Baratynskyy, Kabyl, Řepka, přesto jsme utkání s přehledem dotáhli do vítězného konce.

Lomský - Kabyl, Janík, Trojan, Čadek - Šmíd, Janík, Těmín, Baratynskyy - Matoušek, Řepka střídali Škoda, Jiráň

Václav Havel : Výsledek neodpovídá předvedené hře, měli jsme vyhrát větším rozdílem. První půli mohlo být skóre 4:5, druhá půle mohla být o tři čtyři branky. Kluky pochválím, že se dokázali i po prohraném poločase rvát o vítězství, vážíme si toho, že to dokázali obrátit. Herně jsem velmi spokojen.