Muži A: Spartak Příbram - Libiš 0:0 + video

Ve 3.kole jsme hráli na hřišti Spartaku Příbram a remizovali jsme 0:0. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším mužstvem, dobře jsme kombinovali a domácí jsme kromě několika standartek do ničeho nepouštěli. My jsme měli šanci po úniku Matouška, ale domácí gólman jeho střelu vyrazil na roh. Po autu Zuskina zakončoval těsně nad Baratynskyy. Ve druhém poločase domácí hru vyrovnali, ale přesto jsme si vytvořili větší šance než v prvním poločase. Domácí se snažili ohrozit naši branku, ale nepustili jsme je do žádné gólovky, my měli asi čtvrt hodiny před koncem obrovskou šanci, když Škoda vystihl rozehrávku domácích, dostal se do přečíslení dva na jednoho a krásně uvolnil Baratynskeho, jeho střelu vyrazil brankář nohou. Gólman podržel domácí ještě jednou po hlavičce Kabyla, kterou s námahou vyrazil na roh.

Kratochvíl - Zuskin, Kabyl, Trojan, Čadek - Těmín, Janík, Matoušek, Řepka - Baratynskyy, Škoda střídali Kiršner, Jiráň

Václav Havel: Dnes jsme ztratili dva body, k úplné spokojenosti nám chyběl jen vstřelený gól. Naše hra se postupně zlepšuje, doufáme, že tomu bude tak i nadále. Byli jsme lepší než domácí v kombinaci, hráli jsme zodpovědně, s přístupem hráčů jsme spokojeni.