Starší žáci: SKP Mladá Boleslav - Libiš 2:3 (0:0)

Branky: Balvín 2x, Marvan J.

Starší žáci stejně jako mladší hráli na těžkém terénu a za občasného deště. Domácí byli první poločas lepší, ale my dobře bránili a stačili včas míče odvracet od naší branky. Několikrát nám vyšly rychlé protiútoky, ale naše koncovka byla žalostná. Do druhého poločasu jsme nastoupili se stejnou taktikou. Na těžkém terénu odvracet co nejrychleji míče od naší branky a při protiútocích co nejvíce střílet. Začátek byl ale žalostný. Přestali jsme bránit, pomalu jsme se vraceli a nechali domácí přecházet do rychlých protiútoků. Výsledkem bylo vedení domácích 2:0. Nám se ale povedlo střídání. Do útoku přišel střelec mladších žáků Balvín a během jedné minuty vyrovnal. Kluci se dostali na koně a přidali dokonce třetí branku dalším střídajícím Marvanem. Pak ale naše ostražitost opět polevila a domácí měli dvě tutovky, které naštěstí neproměnili a my raději posílili obranu a dotáhli zápas do vítězného konce. Všichni zaslouží pochvalu, ale ještě větší trojice Buzek, Chládek, Balvín, která hrála v sobotu za hrozných podmínek, dnes opět, a to je ještě čekají zápasy v pondělí a v úterý. Všem velký dík. Trenér Libor Tichota