Muži B: Dolní Beřkovice - Libiš 4:1 (1:0)

Branka: Žák

Sestava: Kaul, Novák, Mráz, Pilař, Ryšlavý ml., Urbanec, Němec, Nguyen, Žák, Hynek, Šerák. Střídali: Svatoň, Míšek.

Dnes jsme jeli do Beřkovic se slátanou sestavou a po derby s Neratovicemi měli někteří ještě nedoléčené šrámy. Na těžkém terénu jsme hned od začátku domácí zatlačili a k ničemu jsme je nepustili, ale opět z ojedinělého domácího brejku jsme udělali chybu a prohrávali jsme 1:0, tak skončil i poločas. Ve druhé půlce jsme nechytili začátek a po našem faulu v pokutovém území se kopala penalta a domácí ji proměnili, ale za 2.minuty Žák obešel pět hráčů a snížil na 1:2 a to bylo z naší strany vše. V 77.minutě domácí opět kopali penaltu a zvýšili na 3:1. Pak už jsme rezignovali a 4 hřebíček do naší rakve dali domácí z trestného kopu. Musíme se z toho oklepat a konečně vyhrát. Jsou před námi ještě 2 utkání, doma Mšeno a PTZ, ale tam to bude velmi těžké. Chtěli by jsme uhájit bronzovou příčku. Hrající asistent Urbanec

V zápase v Beřkovicích jsme dali šanci dalším dorostencům a hráčům po zranění. Ale zápas se nám vůbec nevydařil. Za celý zápas jsme téměř neohrozili branku domácích. O poločasu jsme si řekli nějaké pokyny, ale vůbec jsme je neplnili a udělali ze sebe pouze blbce, za což mluví konečný výsledek. Více zápas rozebírat nebudu, protože bych musel používat nevhodné výrazy. Trenér Libor Tichota