Muži A: Nový Bor - Libiš 6:2 (3:0)

V sobotu jsme hráli utkání 28.kola v N.Boru, prohráli jsme 2:6 (0:3). Hrálo se za silného deště na velmi podmáčeném hřišti, domácí se dokázali s těmito podmínkami vyrovnat lépe než my. První gól jsme dostali po centru ze strany, když jsme nechali zcela nekrytého útočníka domácích. Domácí dobře bránili a čekali na možnost brejku, právě tak jsme dostali druhou branku, naši ztrátu míče na polovině hřiště potrestali útokem do naší odkryté obrany, třetí branku jsme dostali z penalty těsně před přestávkou. Druhý poločas už se hra vyrovnala, domácí hned po přestávce přidali čtvrtou branku a pak už se šance objevovaly na obou stranách, my jsme nejdříve trefili tyč po střele Jiráně, pak jsme se už dočkali i my po hlavičce Bičanika, v závěru se prosadil střelou od břevna do branky Čadek.

Šídlo - Zuskin, Trojan, Vejvoda, Kabyl - Čadek, Palej, Matoušek, Šmíd - Jiráň, Bičanik střídali Franz, Vála

Jiří Kabyl: Po své chybě jsme dostali gól, ve snaze vyrovnat jsme to příliš otevírali a soupeř nás za to trestal. Na těžkém terénu se  domácí jednoduchou  kombinací  dostávali na naši půlku, my jsme jim dopřávali moc prostoru, naše útoky byly komplikovanější, soupeř vyhrál zaslouženě.