Starší žáci: Libiš - FC Mělník 3:1 (1:1) + otevřená diskuse na podporu zraněného hráče

Dnešní zápas pro nás a hlavně Martina Bláhu začal smolně. První střela na naši branku a prohráváme 0:1 a Martin má zlomenou ruku. S jeho odchodem odešla i naše forma a kluci se celý první poločas trápili, ale těsně před jeho koncem vyrovnali. Do druhého poločasu jsme kluky trochu povzbudili, ať hrajou i za Martina a pomohlo to. I přes jednu velkou hrubku, z které byla penalta proti nám a soupeř ji neproměnil, jsme byli celý druhý poločas lepší a zaslouženě vyhráli. Toto vítězství je pro Martina a jeho brzké uzdravení, které mu všichni přejeme. Trenér Libor Tichota

Nejdůležitější zprávou z utkání je zdraví těžce zraněného hráče Libiše (zranění ne cizí vinou), brankáře Martina Bláhy. Martin je hospitalizován v nemocnici Na Bulovce. Diagnóza zní: zlomeniny obou kostí předloktí. Pokud se dnes nepovede srovnání kostí pod narkózou, podstoupí zítra operaci. Martine, drž se !

Chtěl bych tímto požádat všechny o podporu Martinovi prostřednictvím facebooku, který si určitě rád přečte, až bude z nejhoršího venku. Zároveň na těchto stránkách otevírám možnost komentářů, můžete tedy psát vzkazy i zde. Děkuji.