Muži B: Nová Ves - Libiš 2:6 (1:3)

Branky: Vdovicyn 3x, Šerák, Eisner, Vacek

Sestava: Kaul, Novák, Herynk, Pilař, Mráz, Nguyen, Eisner, Pazdera, Šerák, Urbanec, Vdovicyn.

Střídali: Hynek, Vacek, Ryšlavý.

Dnes do 15.minuty padly 4 branky, domácí šli asi ve 20 vteřině do vedení, ale během dvou minut jsme dali 2 branky a to byla 3. minuta utkání. V 15.minutě jsme zvýšili náskok Vdovicynem na 3:1 a do poločasu se střelecké hody zastavily, ale šancí jsme měli dost, které jsme zahodili. Z naší strany to byl velmi špatný výkon, ale po přestávce jsme začali hrát trošku fotbal. Přidali jsme ještě 3 branky, které jsme mohli rozšířit o dalších pět, možná i více, ale zahodili jsme je. Za stavu 5:1 náš brankář začal kouzlit v šestnástce, chtěl obejít dva domácí hráče, ale druhá přešlapovačka mu nevyšla a domácí útočník mu to vypíchl a snížil na 5:2, ale to bylo z domácí strany vše. Hrající asistent Urbanec

Kdo dnes podcenil začátek zápasu jako pan Málek, tak neviděl hned 3 branky. Po 30 sekundách vedli domácí 1:0. Z rozehrání jsme hned vyrovnali na 1:1 a ve 3. minutě Ízi zvýšil na 2:1. Pak jsme ještě přidali v 15. minutě Vdovou na 3:1 a pak začalo nejhorších 30 minut fotbalu, který jsem v Libiši zažil. Tuto část zápasu raději nebudu popisovat, neboť mi je opět na zvracení. Druhý poločas již byl o něčem jiném a dokonce jsme si i nahráli a přidali další branky. Jen Viktorovi se zdálo skóre divné a podle diváka Hochmanna se řídil písní "Hráli jsme kličkovanou", prostě kulturní vložka, která Viktora následně něco stála. Jinak dnes dostali šanci dorostenci a nezklamali. Váca dokonce jako pravý bek i vstřelil branku. Kdyby zápas skončil ve třetí minutě bylo by to asi lepší pro všechny. Trenér Libor Tichota