Muži A: Motorlet - Libiš 0:0

Další mistrovské utkání jsme odehráli na hřišti třetího Motorletu a remizovali jsme 0:0. Utkání se hrálo na dobře připraveném hřišti, i když déšť zanechal stopy na vzdálenější brance od kabin, kde bylo bahno a pro brankáře to bylo velmi nepříjemné. Domácí měli na kopačkách o něco více míč než my,  v prvním poločase se dostali do dvou šancí, jednou nám po zákroku Kratochvíla pomohlo břevno, podruhé náš gólman šanci zneškodnil. My jsme měli také dobré příležitosti, Matouška vychytal domácí brankář, Jiráňovu střelu zblokovala domácí obrana a Šmídovu střelu vykopl domácí obránce z brankové čáry. Ve druhém poločase jsme přečkali dva závary v našem vápně, v největší šanci domácí přestřelili naši branku. Ostatní situace naše obrana v čele s Kratochvílem dobře ubránila. My jsme se také dočkali, také jsme vytvořili závar před domácí brankou, ale bránící hráče jsme neprostřelili. V závěru už jsme si pohlídali bod, nepouštěli jsme domácí do vyložené šance, škoda že jsme v samotném konci nedotáhli brejk dva na dva.

Kratochvíl - Zuskin, Čadek, Trojan, Kabyl - Šmíd, Matoušek, Palej, Špička - Jiráň, Škoda střídali Pták, Vála

Jiří Kabyl : Smekám před klukama, v týdnu nás postihly střevní potíže, někteří kluci hráli na hranici sebeobětování, Kubeš, Pochman, Bičanik vůbec nejeli k zápasu, Špička strávil poločasovou přestávku jinde než v kabině, přesto se kluci semkli a pomohli Kratochvílovi v brance, ten se jim za to odvděčil výborným výkonem, další gólmany jsme také neměli k dispozici, nepamatuji zápas, abychom jeli na zápas ve třinácti lidech bez druhého brankáře, bodu si velmi vážíme.