Muži A: Libiš - Vyšehrad 0:1 (0:0)

Ve 26.kole jsme hostili druhé mužstvo tabulky a prohráli jsme 0:1 brankou po tečované střele v 88.minutě. Soupeř byl posílen o 4 hráče Vlašimi, měl častěji míč na kopačkách, ale v první půli se nedostal do žádné vyložené šance. My jsme dostali od soupeře dárek v podobě špatné malé domů, Jiráň získal míč, obešel vyběhnuvšího brankáře hostí, ale míč se mu zbrzdil v kaluži a bylo po šanci. Ve druhém poločase byl tlak hostí silnější, musel nás podržet brankář. V 70.minutě jsme si vypracovali největší šanci my, Pochman se ve vápně zbavil obránce a přeloboval gólmana hostí, míč minul o kousíček opuštěnou  branku hostí. V době, kdy už to vypadalo, že ubojujeme další cennou remízu, tak přišla střela za vápnem a dvojitá teč změnila směr a míč skončil u tyče naší branky.

Šídlo - Čadek, Kabyl, Trojan, Zuskin - Šmíd, Matoušek, Špička, Škoda - Pták, Jiráň střídali Pochman, Řepka, Vála

Jiří Kabyl: Takticky velmi dobře odehrané utkání, soupeř byl herně lepší, v každém poločase jsme měli obrovskou šanci, bohužel jsme je neproměnili a těsně před koncem jsme naopak dostali gól po tečované střele. Odbojovali jsme další zápas, opět jsme neměli k dispozici všechny hráče, soupeř naopak využil přestávku ve druhé lize a přijel s posilami, je to nepoměr hrát například proti Kropíkovi, který minulý rok hrál ligu za Viktorku Žižkov. Přes porážku uslyší naše mužstvo pochvalu za srdíčko a bojovnost.