Muži A: Libiš - Čelákovice 4:1 (1:1)

V sobotu ráno jsme doma přivítali poslední tým naší skupiny Čelákovice a zvítězili jsme 4:1 (1:1 ). V prvním poločase jsme se těžko prosazovali, naopak náš soupeř po hlavičce a následné dorážce dal vedoucí branku. My jsme od 30. minuty měli tři velmi dobré příležitosti, bohužel jsme gól nedali, až těsně před půlí vyrovnal Špička po strhnutí našeho hráče za dres z penalty na 1:1. Ve druhém poločase jsme už hru ovládli a střelecky jsme se také prosadili. Po hlavičce Jiráně a centru Bičanika skóroval Palej, další gól přidal Bičanik po rohu Špičky a v závěru přeloboval hostujícího gólmana Palej.

Šídlo - Kabyl, Trojan, Čadek, Zuskin - Škoda, Špička, Pták, Matoušek - Bičanik, Palej střídali Řepka, Jiráň, Vejvoda

Jiří Kabyl: Povinné body, hosty jsme zbytečně pustili do vedení, ale přesto jsme trpělivou hrou zápas otočili a jednoznačně vyhráli. Jen kdyby jsme proměňovali vyložené šance, tak by nás utkání stálo méně sil. Jsme s vítězstvím spokojeni, musíme pochválit kluky, kteří nastoupili během zápasu a pomohli hru oživit.