Muži A: Libiš - Brozany 1:2

Ve 20.kole jsme hráli doma s mužstvem Brozan a prohráli jsme 1:2 ( 0:1 ). Hosté začali lépe než my, po naší chybě a rychlé akci se dostali do vedení, my jsme zahrozili po střele Čadka, ale v půli jsme o gól prohrávali. Ve druhém poločase nejprve opět tvrdě vystřelil Čadek, brankáře soupeře zastoupil obránce a vyrazil holení míč směřující do branky. Po přihrávce Kabyla posunul míč z jedné Šmíd a střídající Jiráň vyrovnal. Bohužel o pár minut později jsme nechali naběhnout soupeře do uličky a ten prostřelil našeho brankáře.

Šídlo - Trojan, Zuskin, Kabyl, Vejvoda - Řepka, Šmíd, Čadek, Špička - Bičanik, Palej střídali Matoušek, Jiráň

Jiří Kabyl: Vítězství hostů je zasloužené, byli lepším týmem. Šance jsme si vytvořili zhruba stejně, ale herně byli hosté lepší, po vyrovnání chybělo do konce asi 12 minut, bod bychom dnes brali, soupeř nás ale po jedné chybě potrestal. Horší je, že Trojan odjel po utkání do nemocnice s podezřením na zlomeninu kůstek v obličejové části a Kabyl má po jednom souboji kotník oteklý a nemůže došlápnout, máme osm dní na to, abychom se dali do pořádku a jeli potrápit vedoucí Meteor.